Volcano Teide Autobus i kolejka turystyczna Tenerife City View

0 (0)
Języki
EN · DE · FR · ES · IT · NO · FI · SE · RU · PL · NL · PT

Przybliż. czas trwania
01:00 Godziny ok.

Poziom trudności
Niski
Od
 22,00€
Kup teraz

Autobus i kolejka turystyczna Tenerife City View

Języki
EN · DE · FR · ES · IT · NO · FI · SE · RU · PL · NL · PT

Przybliż. czas trwania
01:00 Godziny ok.

Poziom trudności
Niski
Opinie

Opis produktu

Zjedź stolicę wyspy na pokładzie autobusu turystycznego i baw się dobrze w Santa Cruz de Tenerife, poznając lepiej miasto, podczas gdy słuchasz audioprzewodnika po Santa Cruz zawartego w cenie biletu.

Wsiadaj i wysiadaj na dowolnym z 15 przystanków na trasie City View w Santa Cruz, aby odkryć pieszo niektóre z najbardziej interesujących miejsc w stolicy Teneryfy i rozkoszuj się przejazdem dwupiętrowym autobusem turystycznym z odkrytym górnym pokładem, abyś mógł podziwiać najlepszy panoramiczny widok na Santa Cruz. Ty wybierasz, gdzie i na jak długo chcesz się zatrzymać. Z biletem na ten autobus turystyczny wsiadasz i wysiadasz tak często, jak chcesz.

Ponadto zakup biletów na autobus turystyczny City View po Santa Cruz de Tenerife upoważnia do bezpłatnego wstępu do ogrodu botanicznego Palmetum i muzeum karnawału La Casa del Carnaval, jak również do zniżek w Audytorium Adán Martín, abyś mógł jeszcze bardziej nacieszyć się niektórymi przystankami na trasie tego autobusu turystycznego. Masz również możliwość skorzystania z kolejki turystycznej, jeśli znajdujesz się na jednym z jej przystanków (Plac Hiszpanii - Plaza de España, Audytorium (w kierunku placu), Palmetum i Muzeum Karnawału La Casa del Carnaval)

15 przystanków na trasie autobusu turystycznego w Santa Cruz

Trasa autobusu turystycznego City View w stolicy Teneryfy liczy 15 interesujących przystanków, na których możesz wsiadać i wysiadać we własnym tempie, aby dalej odkrywać Santa Cruz de Tenerife pieszo.

Przystanki na trasie autobusu turystycznego w Santa Cruz de Tenerife

  • (1) Plaza de España (początek trasy) (Kolejka turystyczna)
  • (2) Port w Santa Cruz de Tenerife (dla pasażerów promów)
  • (3) Avenida Francisco La Roche
  • (4) Museo Histórico Militar (Muzeum Historii Wojska)
  • (5) Park Parque García Sanabria
  • (6) Méndez Núñez
  • (7) Plaza de los Patos
  • (8) Plaza de Pedro Schwartz
  • (9) Avenida Tres de Mayo
  • (10) Palmetum i Auditorio Adán Martín (Kolejka turystyczna)
  • (11) El Corte Inglés
  • (12) Dworzec autobusowy Intercambiador de guaguas
  • (13) Mercado Nuestra Señora de África (Targ pw. Matki Boskiej Afrykańskiej)
  • (14) Museo de la Naturaleza y Arqueología - MUNA (Muzeum Przyrody i Archeologii)
  • (15) La Casa del Carnaval (Muzeum Karnawału) (Kolejka turystyczna)

Rozkład jazdy autobusu turystycznego w Santa Cruz de Tenerife

Autobus turystyczny kursuje po Santa Cruz we wszystkie dni tygodnia. Pierwszy autobus turystyczny odjeżdża z placu Hiszpanii (Plaza de España) o godz. 9:30, a ostatni odjeżdża z tego samego miejsca o godz. 18:30. Jeżeli wsiądziesz do ostatniego autobusu danego dnia, masz godzinę na przejechanie całej trasy.

Od 1.09. do 31.05. autobus turystyczny kursuje co 20 minut. Od 1.06. do 31.08. autobus turystyczny kursuje z częstotliwością co 44 minut.

Dzięki 15 przystankom i fantastycznej częstotliwości kursowania autobus turystyczny jest jednym z najlepszych sposobów, aby odkryć stolicę Teneryfy we własnym tempie.

Korzyści City View zawarte w cenie autobusu turystycznego w Santa Cruz

Zakup biletów na autobus turystyczny obejmuje bezpłatny wstęp do Palmetum, ogrodu botanicznego w Santa Cruz de Tenerife, który jest poświęcony głównie palmom. Wysiądź na przystanku numer 10 na trasie autobusu turystycznego i podziwiaj zadbaną kolekcję okazów palm w tym widowiskowym miejscu.

Twoje bilety na autobus turystyczny w Santa Cruz obejmują również 20% zniżki na wizytę z przewodnikiem po Auditorio Adán Martín, audytorium projektu słynnego hiszpańskiego architekta Santiago Calatrava, które mieści się nad brzegiem oceanu. Twoje bilety na autobus turystyczny upoważniają Cię też do 10% zniżki w kafeterii audytorium. Skorzystaj z tych zniżek także na przystanku nr 10 autobusu City View w Santa Cruz.

Twoje bilety na autobus turystyczny obejmują również pieszą wycieczkę z przewodnikiem po centrum Santa Cruz, wstęp do Muzeum Historii Wojska oraz przejazd kolejką turystyczną.

Z City View uzyskasz również bezpłatny wstęp do Muzeum Karnawału (Casa del Carnaval), czyli centrum interpretacji Karnawału w Santa Cruz de Tenerife, jednego z najlepszych karnawałów na świecie. Wysiądź na przystanku nr 15, aby lepiej poznać dziedzictwo kulturowe tej fiesty na Teneryfie.

Jeśli jesteś zakwaterowany w Puerto de la Cruz bądź w Adeje lub Arona, mamy dla Ciebie bezpłatny transport

Nie inaczej. Możesz kupić swoje bilety na autobus turystyczny po Santa Cruz de Tenerife z bezpłatnym transportem w obie strony między Puerto de la Cruz a Santa Cruz lub między Adeje i Arona a Santa Cruz. Więcej informacji uzyskasz w dziale „Godziny odjazdu transportu”.

Rozwiń Zwiń

w skrócie...

  • Odkryj Santa Cruz de Tenerife w rozrywkowy sposób na pokładzie autobusu turystycznego
  • Wsiadaj i wysiadaj na dowolnym z dostępnych przystanków
  • Autobus kursuje od 9:30 do 18:30 z częstotliwością co 20-44 minuty w zależności od sezonu
  • Wycieczka polecana pasażerom promów
  • Z bezpłatnym transportem w obie strony z Puerto de la Cruz we wtorki oraz z Adeje i Arona w czwartki

obejmuje...

  • Bezpłatny transport w obie strony między Puerto de la Cruz a Santa Cruz lub między Adeje i Arona a Santa Cruz (opcjonalnie)
  • Przejazd po Santa Cruz de Tenerife na pokładzie autobusu turystycznego z odkrytym dachem
  • 15 przystanków, na których można wsiadać i wysiadać, zwiedzając miasto we własnym tempie
  • Przejazd po Santa Cruz de Tenerife kolejką turystyczną
  • Audioprzewodnik dostępny w 14 językach
  • Zniżki i bezpłatne zwiedzanie

Rezerwuj

Obejmuje

  • Przejazd po Santa Cruz de Tenerife na pokładzie autobusu turystycznego z odkrytym dachem
  • 15 przystanków, na których można wsiadać i wysiadać, zwiedzając miasto we własnym tempie
  • Przejazd po Santa Cruz de Tenerife kolejką turystyczną
  • Audioprzewodnik dostępny w 14 językach
  • Zniżki i bezpłatne zwiedzanie

Obejmuje

  • Bezpłatny transport w obie strony między Puerto de la Cruz i Santa Cruz
  • Przejazd po Santa Cruz de Tenerife na pokładzie autobusu turystycznego z odkrytym dachem
  • 15 przystanków, na których można wsiadać i wysiadać, zwiedzając miasto we własnym tempie
  • Przejazd po Santa Cruz de Tenerife kolejką turystyczną 
  • Audioprzewodnik dostępny w 14 językach
  • Zniżki i bezpłatne zwiedzanie

Powiązane produkty

+ Informacja

Autobus turystyczny w Santa Cruz de Tenerife kursuje codziennie od godz. 9:30.

Pierwszy kurs autobusu turystycznego: 9:30

Ostatni kurs autobusu turystycznego: 18:30

Częstotliwość kursowania autobusu turystycznego City View w Santa Cruz

Sezon od 01.10. do 30.04.: co 20 minut

Sezon od 01.05. do 30.09.: co 30 minut

Rozkład jazdy kolejki turystycznej w Santa Cruz de Tenerife

Kolejka turystyczna w Santa Cruz kursuje we wszystkie dni tygodnia.

Od 1.10. do 30.04. kolejka turystyczna kursuje co 22 minuty; pierwsza kolejka odjeżdża o godz. 9:30, a ostatnia o 18:40.

Od 1.05. do 30.09. autobus turystyczny kursuje z częstotliwością co 44 minuty; pierwszy autobus odjeżdża o godz. 9:30, a ostatni o 18:30.

Wszystkie przystanki objęte są systemem „Hop On Hop Off”. Oznacza to, że można na nich dowolnie wsiadać i wysiadać.

Rozkład jazdy bezpłatnego transportu między Puerto de la Cruz a Santa Cruz

Usługa bezpłatnego transportu jest oferowana we wtorki. 

Musisz stawić się na wybranym przystanku na 10 minut przed przybliżonym czasem odjazdu, który widnieje poniżej i okazać dowód rezerwacji kierowcy autobusu. Autobus przejeżdża o wskazanym w przybliżeniu czasie i nie czeka. 

Rozpoznasz autobus po odróżniającym go banerze z logo i nazwą TENERIFE CITY VIEW.

Godziny odjazdu transportu i miejsce zbiórki w Puerto de la Cruz (wyjazd)
  • Panorámica Garden: 08:10
  • Maritim: 08:20
  • Turquesa: 08:25
  • Magec: 08:30
  • Concordia: 08:35
  • Belair: 08:40
  • Skrzyżowanie Cruce Melià: 08:45
  • Teide Mar: 08:50
  • Rondo Rotonda Quintana: 08:55
  • Costa Jardín: 09:00
  • Skrzyżowanie Tamaimo: 09:05
  • Miramar: 09:10
Godziny odjazdu transportu i miejsce zbiórki w Santa Cruz (powrót)
  • Główny przystanek Tenerife City View: 17:00.

Rozkład jazdy bezpłatnego transportu między Adeje i Arona a Santa Cruz

Usługa bezpłatnego transportu jest oferowana w czwartki. 

Musisz stawić się na wybranym przystanku na 10 minut przed przybliżonym czasem odjazdu, który widnieje poniżej i okazać dowód rezerwacji kierowcy autobusu. Autobus przejeżdża o wskazanym w przybliżeniu czasie i nie czeka. 

Rozpoznasz autobus po odróżniającym go banerze z logo i nazwą TENERIFE CITY VIEW.

Godziny odjazdu transportu i miejsce zbiórki w Adeje i Arona (wyjazd)
  • Hotel Sheraton La Caleta: 08:10
  • Gran Hotel Bahía del Duque: 08:15
  • Iberostar Grand Hotel Anthelia: 08:20
  • Hotel Bahía Princess: 08:25
  • Hotel Jardín Tropical: 08:35
  • Hotel Olé Tropical Tenerife: 08:40
  • Hotel Europe Villa Cortés: 08:50
  • Hotel Gala: 08:55
  • Hotel Sol Arona Tenerife: 09:10
Godziny odjazdu transportu i miejsce zbiórki w Santa Cruz (powrót)
  • Główny przystanek Tenerife City View: 17:00.

Nie wolno zabierać zwierząt na pokład autobusu turystycznego w Santa Cruz, z wyjątkiem psów przewodników.

Należy przedstawić dowód rezerwacji i zachować go na całej trasie autobusu turystycznego. Jego zgubienie może się wiązać z odmową dalszego korzystania z usługi.

Aby skorzystać ze zniżek i bezpłatnych biletów wstępu oferowanych przez City View, musisz wymienić nasz voucher na bilet City View w punkcie sprzedaży przy placu Plaza de España lub w którymkolwiek z autobusów turystycznych.

Możesz zmienić datę Twoich biletów na autobus turystyczny w Santa Cruz lub anulować je bezpłatnie do 24 godzin wcześniej.

Gdzie jesteśmy

Ulica: Plaza de España

Kod pocztowy:  38003        Miejscowość: Santa Cruz de Tenerife

Jak dojechać do Santa Cruz de Tenerife samochodem

  • Z północy wyspy: drogą TF-5
  • Z południa wyspy: drogą TF-1

Jak dojechać do dworca autobusowego w Santa Cruz środkami transportu publicznego Titsa

  • Z La Laguna: 015
  • Z Puerto de La Cruz: 103
  • Z Costa Adeje: 110

Na dworcu autobusowym, czyli przystanku nr 12, możesz już wsiąść do autobusu turystycznego kursującego po Santa Cruz.

Opinie

Has alcanzado el número máximo de plazas disponibles.